Landing page

Dezinfekce

Zbavení se mikroorganismů z bot, je pro vyčištění a odstranění smradu klíčové. V Antidote se toto děje díky benzalkonium chloridu a dalším složkám, které se používají například i ve farmacii ke sterilizaci nástrojů.

 

Fumigace

Jenže ty mrchy bakterie nejsou jen na povrchu, ale také v každé vrstvě tkaniny skrz naskrz celou botou. Proto jsme zvolili disiřičitan draselný. Ten sám o sobě nedělá nic, z materiálu se ale bude postupně měnit a uvolňovat oxid siřičitý, který v plynném stavu konzervuje a tím, že je plynný, se dostane do všech vrstev tkanin nebo kůže bot.

 

Citrusový end

Složky jsou v Protilátce extrémně účinné, bohužel ale nejsou moc vyvoněné. Třeba methylal smrdí podobně jako chloroform, pokud si na ten zápach někdo vzpomene. Siřičitan také není úplně laskomina pro nos, proto jsme se rozhodli udělat ho trochu jako deodorant s citrusovým koncem. Nenechte se ale zmást, rozhodně to není deodorant ani přes citrusový end.

 

Kdo je SneakerDoc

SneakerDoc vznikl z vlastní potřeby. Vyzkoušel jsem desítky přípravků, žádný ale nepřinesl slibovaný výsledek. Všechny zápach jen částečně zakryly, nebo ještě lépe, vytvořily nový, ultimátně nesnesitelný smrad. Proto jsem se spojil s odborným chemikem a společně jsme vytvořili SneakerDoc. Přípravky pro všechny, kdo chtějí boty hygienicky čisté i zevnitř.

 

Whats going on

Za všechno můžou bakterie. Okay, za všechno možná ne, ale za zápach ano. Bakterie milují pot a nohy se bohužel potí hodně. Konkrétně mají více než 250 000 potních žláz. Další problém je to, že nohy na sobě obvykle mají alespoň jednu vrstvu oblečení. Bakterie tedy mohou v klidu hodovat a zpracovávat pot, při čemž vzniká zápach. Řešením problému je v první řadě postarat se o potící nohy a hned v závěsu udržovat boty hygienicky čisté. No a přesně s tím vám dokážu pomoct.

 

Feedback

Najděte si chvilku a podělte se o svou zkušenost s dalšími zákazníky. Beru všechen feedback, tak se nebojte mi to napsat hezky od plic. Chvála potěší a jen kritika posune dopředu.

 

Funguje to dokonale. Nedá se říct, že by po použití byly boty bez jakékoli vůně, ale to jsem ani nečekal. Známý zápach nyní nahradilo aroma, které bych nazval chemickou čistotou. Připomnělo mi to nemocniční prostředí, není to ale agresivní a oproti tomu, co bylo před použitím, je to opravdu vítaná změna. Za mě 100% spokojenost.

  Adam K. 18.8.2019

 

Rychlé doručení, fungující produkt, není co vytknout. Dobrý je i nápad s obráceným používáním. Sprejem dolů se aplikuje daleko snáz, jen je škoda, že takto nelze vypotřebovat všechno. Až dojde, určitě objednávám znovu.

Daniel B. 18.8.2019

 

Fakt jsem byl překvapen, jak účinné to je. S botami jsem měl problém, co si pamatuju. Vždy, když se šlo k někomu na návštěvu, tak jsem měl hrůzu z vyzouvání. Hlavně v létě to bylo peklo. Díky za protilátku, trefné jméno, škoda jen, že jsem na vás nenarazil dřív. 

Ludvík m. 18.8.2019

 

Super výrobek za dobrou cenu. Navíc všechno stylové, od webu až po balíček a produkt. Doporučuji kudy chodím. Hlavně spoluhráči to ocenili, v šatně byl vždycky hrozný smrad a teď už aspoň ty boty nesmrdí.

Robin M. 18.8.2019